Slovensky
English
Pусский
Polsky
O nás Dcérske spoločnosti Kontakt Služby Aktuálna ponuka
Katalóg  |  Vagóny
Lokomotívy
Vagóny
 
Nákladné vagóny na prepravu sypkých materiálov, ako uhlie, koks, granulovaný materiál, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom. Vagóny sú samovysýpacie s pneumatickým a ručným ovládaním klapiek.
Otvorený vysokostenný vozeň určený na prepravu sypkých materiálov a kusového tovaru, ktorý k preprave nevyžaduje zakrytý priestor.
Samovýsypný vagón s vyklápacou plošinou určený na prepravu sypkých materiálov - štrkov, pieskov, zemín, s mernou hmotnosťou 1,5 - 2,5 t / m3.
Plošínový vagón na prepravu dlhých nákladov, tyčí, valcovaných oceľových pásov, dreva a iných plochých materiálov. Vagón spĺňa všetky požiadavky UIC a RIV a môže byť použitý na domácu aj medzinárodnú prepravu.
Dvojosový uzatvorený vagón s možnosťou priestorového delenia na tri úložné priestory, všetky štyri dvere sú posuvné v pozdĺžnom smere, podľa potreby prístupu k jednotlivým úložným priestorom. Konštrukcia je z hliníkových plechov a profilov. Vagón je prispôsobený pre nakládku vysokozdvižným vozíkom a žeriavom.
Otvorený štvornápravový podvozkový výsypný vozeň špeciálnej stavby. Vozeň je určený na prepravu sypkých hmôt, najmä piesku, vápenca, štrku, štrkopiesku, a pod.
Plošinový vagón
štvorosový vagón s výklopnými čelnými stenami a troma dvermi na každej strane vagóna. Vagón je určený na prepravu uhia a sypkých materiálov. Vagón je bulharskej výroby.
Dvojosový plošinový vagón na prepravu kontajnetrov.
Samovýsypný 4-osový vagón s otvárateľnou strechou
webdesign: OF COURSE