Slovensky
English
Pусский
Polsky
O nás Dcérske spoločnosti Kontakt Služby Aktuálna ponuka
Katalóg  |  Lokomotívy
Lokomotívy
Vagóny
 
Malá dvojnápravová lokomotíva s výkonom 169.3 kW určená na ľahký manévrový posun na podnikových vlečkách. Prenos výkonu hydrodynamický.
Dvojnápravová dieselelektrická posunovacia lokomotíva. Vhodná pre ľahký a stredný posun na priemyselných vlečkách. Použité aj nové, podľa požiadaviek zákazníka.
Malá trojnápravová lokomotíva s výkonom 301 kW určená na ľahký manévrový posum na podnikových vlečkách. Prenos výkonu hydraulický.
Štvornápravová dieselelektrická lokomotíva. Použitá, vhodná na stredný a ťažký posun na priemyselných vlečkách železničných staniciach.
Štvornápravová dieselelektrická posunovacia lokomotíva s výkonom 551 kW. Lokomotíva je osadená motorom K6S310 D s trakčným generátorom. Lokomotíva bola dodávaná aj na širokom rozchode v označení ČME 2.
Šesťnápravová dieselelektrická lokomotíva. Použité, vhodné na priemyselné vlečky s najťažším posunom, na posun na železničných staniciach a na prepravu ťažkých nákladných vlakov. Prevedenie podľa UIC, možnosť úpravy rozchodu na 1520 mm.
Elektrická lokomotíva s výkonom 2790 kW určená na prepravu nákladných vlakov na hlavných tratiach. Elektrická časť lokomotívy má odporovú reguláciu výkonu a jednosmerný trakčný systém 3 kW.
Štvornápravová elektrická lokomotíva s výkonom 2032 kW. Jednosmerný trakčný systém 3 kW. Regulácia vykonu stykačová.
Šesť nápravová lokomotíva Ruskej výroby o výkone 1470 kW, určená na ťažký posuv. Prenos výkonu je elektrický jednosmerný so šiestimi trakčnými motormi.
Elektrická lokomotíva
webdesign: OF COURSE